Červenec 2018

1. díl - Čas splnit si sen

12. července 2018 v 16:35
"Hodně štěstí zdraví, hodně štěstí zdraví. Hodně štěstí Rachel, hodně štěstí zdraví!" Zpívala mamka když jsme slavily moje čtrnácté narozeniny. "Tak co? Těšíš se až si rozbalíš svůj dárek?" Ten její úšklebek mě rozhořčil natolik že jsem se plnou rychlostí pustila do rozbalování. "Co je to..." Než jsem to dořekla, došlo mi to. "Neříkej, copak si zapoměla na svůj sen?" Ztrapněním z neuvědomění jsem zrudla a mamka se smála. "Ach bože, ty se nikdy neměníš. Bolí mě u srdce když pomyslím na to že mi zítra ráno odejdeš a já tu budu sama." " Nebudeš tu sama, máš tu přece Scizora." " Já vím.. Jinak koukni se do baťůžku. Máš v něm věci na cestu a něco co by se ti mohlo líbit, alespoň myslím." s chichotem mě pozorovala jak zkoumám svůj dárek. "Ó můj bože. Mami díky!!! Díky moc!" V batůžku nebylo jen oblečení a tak podobně, ale byl tam i fualový polštářek. "Já věděla že se ti bude líbit, jsi jimi posedlá. "Jo, to jsem. Jenom ty mě znáš nejlíp. Ještě jednou díky!" Nakonec jsme všechno nechali být a šly se najíst. Ten večer jsme se náramně bavily a přemýšlely co budeme dělat dál. Další den, jsem byla připravená na svojí cestu. Cestu na které se pokusím najít svojí sestru, ale néjen to.. Chci se stát zpěvačkou! Být zpěvačkou jako slavná, úžasná, zářící světová legenda Rose! "Ach, já ten její hlas tak děsně zbožňuju." Ale je tu jedno co mi furt brání. Moje nervozita. Pokud nebudu schopná být na pódiu v klidu, tak ze mě zpěvačka nikdy nebude! Každopádně konec povídání, a je čas vyrazit. Chci vidět vnější svět! "Tak se měj a nezapoměň mi volat!" říkala mi mamka když jsme se loučily.
Jinak pokud jsem to ještě nezmínila, nejdu na cestu sama. Mám s sebou svojí nejlepší kamarádku Eevee. Byly jsme spolu už od mala a nejde nás odtrhnout. Jsme jedna na druhé závislé. Takže, momentálně můj hlavní cíl je dostat se do města kde by se mi naskytla šance se proslavit. "Hmm? Copak se děje Eevee? Ty chceš nést že jo. Proč jsi nespala minulou noc?" Jedna malá zmínka nakonec. Eevee neni můj pokémon. Zatím. Jsme spolu dlouho, ale pokéball jsme jsi zatím pořídit nemohly díky nízkému rozpočtu. Takže mojí další prioritou se stává přispět nám na rozpočet a z koupit Eevee pokéball, aby vše bylo perfektní. "Tak jo Eevee, až se vzbudíš budeme ve městě Firebend."
Související obrázek

Tiffany Young's Skitty

12. července 2018 v 16:28
Výsledek obrázku pro skitty male
Skitty
Povaha: Skitty je pravý gentleman. Svým šarmem okouzlí kohokoliv, nejen pokemony. Je ke všem přátelský, ale někdy umí být i trochu namyšlený. Zápasy nejsou jeho velikou předností a zásadně nechce bojovat proti samičkám. Když ale dojde na to udělat dojem na krásnou holku, probouzí se v něm skrytá síla.
Abilita: Cute charm (při kontaktu z blízka je možnost, že se do něj pokemon opačnýho pohlaví zamiluje)
Minulost: příroda
Útoky:
Dvojitá rána (Double slap)
Napodobovací útok (Copycat)
Falešný útok (Fake out)
Ledový paprsek (Ice beam)
Předvídavost (Foresight) <útoky normálního typu platí na dušší pokemony, přesněji mířené útoky>

Odnaučené útoky:
Kombinace útoků:Zariyah Bourne's Oshawott

12. července 2018 v 16:18
Oshawott
Povaha: Oshawott je stydlivá a plachá. Nikomu cizímu nedůvěřuje, ale zase nemá srdce mu ublížit. Když je potřeba, brání se svou lasturkou, která jí je jako nejlepší kamarádka. Když ji ale ztratí, je naprosto zdrcená až ubrečená a celý svět se najednou zdá být horší než nejhorší místo na Zemi. Ke své partnerce se chová přátelsky teprve až ji skutečně pozná. Poté je ale ochotná pro ní udělat cokoliv a ochránit ji před vším nebezpečím. Potřebuje pravidelně dodávat důvěru, jinak si nevěří v žádném zápase a vzdává ho předem.
Abilita: Torrent (v nejhorší hodinu pokemona posílí obrovskou sílou jeho útoků)
Minulost: Professorka Juniper
Útoky:
Zápasnický útok (Tackle)
Vodní dělo (Water gun)
Lasturová břitva (Razor shell)
Dvojitý útok (Double team)

Odnaučené útoky:

Kombinace útoků:


Rachel Watson's Eevee

12. července 2018 v 16:06
Výsledek obrázku pro eevee happy
Eevee
Povaha: Eevee je přítulný, sladký tvoreček, který nadevše miluje svou partnerku Rachel. Nejraději má lenošení na klíně a kartáčování, především jejího ocasu. Moc ráda také zkouší nejrůznější módní doplňky, ve kterých si připadá jako princezna. K ostatním je přátelská.
Abilita: Run away
Minulost: příroda
Útoky:
Stínová koule (Shadow ball)
Rychlý útok (Quick attack)
Vrčení (Growl)
Dvojitý útok (Double team)

Odnaučené útoky:

Kombinace útoků:


Ariana Coleman's Fearow

12. července 2018 v 15:35
Výsledek obrázku pro fearow
Fearow
Přezdívka: Zephyr
Povaha: Zephyr je velmi nebezpečný pokemon, který se nebojí použít sílu k dosáhnutí svého. V zápasech toho vydrží hodně a prohry dává za vinu trenérovi. Nenávidí zimu a v přítomnosti ledových pokemonů je nezvladatelný.
Abilita: Keen eye (nikdy nemine cíl)
Minulost: trenér; příroda
Útoky:

Zuřivý útok (Fury attack)
Vzdušné eso (Aerial ace)
Zrcadlový útok (Mirror move)
Peříčkový tanec (Feather dance)
Klovavý útok (Peck)
Zpěvnění (Roost)

Odnaučené útoky:
Vrčení (Growl)

Kombinace útoků: Zuřivý útok a vzdušné eso


Ariana Coleman's Meditite

12. července 2018 v 15:24
Související obrázek
Meditite
Přezdívka: Cleo
Povaha: Cleo je tak trochu šašek. Neuvěřitelně ho baví dělat salta, stojky i kotrmelce. Je ale pořád ještě dost dětinský a rád Arianu neposlouchá. Jsou s ním potřeba dost silné nervy, protože se snadno urazí kvůli malichernostem.
Abilita: Pure power (abilita zesiluje všechny útoky)
Minulost: příroda
Útoky:
Zmatení (Confusion)
Detekce (Detect)
Meditace (Meditate)

Odnaučené útoky:

Kombinace útoků:


Ariana Coleman's Quilladin

12. července 2018 v 14:59
Výsledek obrázku pro quilladin
Quilladin
Přezdívka: Spiny
Povaha: Spiny je oddaný partner a přítel. Není příliš samostatný a při zápase potřebuje přesný návod. Jeho nálada se odráží na náladě jeho partnerky, takže ve chvíli, kdy je jeho partnerka smutná, jí nedokáže povzbudit a musí oba z deprese dostat někdo jiný. Není sám o sobě příliš statečný a nerad zápasí proti silnějším jedincům.
Abilita: Overgrow (v nejhorší hodinu pokemona posílí obrovskou sílou jeho útoků)
Minulost: Professor Sycamore
Útoky:
Ostnová paže (Needle arm)
Sražení (Take down)
Zavinovací útok (Rollout)
Úponkový bič (Vine Whip)

Odnaučené útoky:
Vrčení (Growl)

Kombinace útoků:

Ariana Coleman

12. července 2018 v 14:33
Výsledek obrázku pro Morgiana anime
Ariana Coleman
28. října
Štír
16 let
170 cm
60 kg
Cíl: Porazit 100 trenérů v řadě a vyzvat elitní čtyřku
Povaha: Ariana je velmi sarkastická osoba. Ráda si z druhých dělá legraci a využívá jejich průměrnosti k jejímu vlastnímu užitku. Když vybouchne, je nezvladatelná a později většinou lituje svých činů. Naopak je to ale výborná učitelka, která dokáže poradit v každé situaci.
Špatné návyky: nesebeovládání se ve vzteku, neustálé rejpání do osob
Má rád/a... vtipné lidi, každodenní pohyb, přírodu
Nenávidí... nemoci, namyšlené lidi
Oblíbené jídlo: vanilkový pohár
Oblíbený nápoj: vodka
Oblíbená barva: bílá
Nejoblíbenější žánr filmu: Komedie
Neoblíbenější žánr hudby: Rap
Rodina: Její rodina žije v Lumiose City v oblasti Kalos. Je dcerou zločince a feťačky. Nemá žádné sourozence a na cestu se vydala, protože nechtěla skončit jako její rodiče a chtěla mít jistotu, že jí otec už nikdy neublíží.
Pokemoni:
MedititeFearow


Akce - Tiffany

12. července 2018 v 13:44

---
Akce - Rachel

12. července 2018 v 13:44

---